Роденият през 1973 година Иван Пасков игра едно полувреме и вкара гол за победата на Локо Сф над Академик Сф с 3:0. Контролата между двата 4-дивизионни сега тима се игра в "Надежда" и премина при пълно превъзходство на локомотивци, които пропуснаха да спечелят с много по-голям резултат.

Локомотивци имаха 5-6 чисти ситуации за гол още до почивката, но не успяха да ги реализират. Веднага след нея в игра влезе 42-годишният Иван Пасков, взел и капитанската лента на Локомотив от 38-годишния Караджинов.

В 46-ата минута Калоян Бонев с глава вкара за 1:0.

В 67-ата Радостин Нгуен направи 2:0. След фаул топката се отби в стената, върна се у Нгуен, който я изпрати в мрежата.

Гола си за 3:0 бившият шампион с Локо Пд Иван Пасков вкара с гърди в 74-ата минута след корнер. Локомотив пропусна още доста ситуации и се задоволи само с три гола във вратата на своя столичен опонент, с който само преди няколко години играеха дербита в "А" група.

В неделя от 17.00 ч. Локо Сф играе първия си мач от Северната софийска група - на своя стадион срещу Надежда Доброславци, който е приел да домакинства в  "Надежда".

Локо Сф игра в състав: Асен Асенов, Костадин Велков, Дарко Савич, Антон Славчев, Юлиян Петков, Румен Горанов, Калоян Караджинов, Борислав Мидилев, Калоян Ангелов, Калоян Бонев, Григор Андреев /След почивката влязоха още Цветомир Витков, Иван Пасков, Радостин Нгуен, Валентин Йочев, Иван Зафиров, Росен Йорданов и др./

Стартов състав на Академик Сф: Самуил Славов, Калоян Димитров, Кирил Беров, Георги Асенов, Стоян Митев, Даниел Езекиев, Венцислав Митов, Петър Петков, Йордан Николов, Люцкан Люцканов, Йордан Христов.